Item: NAF-16-020Z
Type: Cross Stitch Fabric
A beautiful neutral cream color with very subtle tan aged mottling throughout.
Size: 17" x 20"
Item: NAF-16-020Z
Type: Cross Stitch Fabric
What Other Stitchers Are Saying
(100% of reviews are from verified purchases)