Item: NAF-20-021Z
Type: Cross Stitch Fabric
Very lightly mottled beige tone neutral color. Very subtle shading and color
Size: 17" x 20"
Item: NAF-20-021Z
Type: Cross Stitch Fabric
What Other Stitchers Are Saying
(100% of reviews are from verified purchases)